311 Retro golvlampa teak och mässing, 1950-tal
- Condition:Bruksslitage, bra skick.
- Dimensions:Höjd 45 cm
Estimate | 1,000 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 30 SEK |
Estimate | 1,000 SEK |