165 Röllakanmatta signerad I S, Ingegerd Silow
- Skick:Bruksslitage, bra skick.
- Storlek:162 x 82 cm
Värdering | 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Värdering | 3 000 SEK |