311 Retro golvlampa teak och mässing, 1950-tal
- Skick:Bruksslitage, bra skick.
- Storlek:Höjd 45 cm
Värdering | 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Värdering | 1 000 SEK |