337 Olja på pannå, okönd konstnär, signerad L Smith
- Dimensions:28 x 20 cm
Estimate | 1,000 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 30 SEK |
Estimate | 1,000 SEK |