158 Olja på pannå signerad E Stål 1953
- Dimensions:32 x 23 cm
Estimate | 300 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 30 SEK |
Estimate | 300 SEK |